Menu

Montáž a Doprava

Úvod O násMontáž a Doprava

Montáž a dovoz záhradných altánkov,ihrísk,domčekov

 

Montáž

Montáž si vyžaduje vopred pripravenú podkladovú plochu, na ktorú sme schopní už v priebehu 1 dňa postaviť daný produkt do vašej záhrady.

Montáž záhradného altánku,domčeka a ihriska je realizovaná hneď po dovoze montážnych dielov na miesto určeného osadenia a ešte v ten deň aj následne skompletizovaná. Pretože materiál potrebný na postavenie záhradného altánku,domčeku či ihriska Vám dovezieme v montážnych dieloch, je prakticky možné naše výrobky osadiť aj v menej prístupných alebo vyvýšených oblastiach.

 

Montáž u zákazníka našimi pracovníkmi stojí od 150,-€ a altánok,domček či ihrisko postavíme za 1 deň na vopred pripravenú plochu.

V prípade, že si klient objedná celú službu, t.j. kúpa produktu + montáž, získa bezplatný dovoz v rámci celej SR (pokiaľ nie je v katalógovej karte produktu uvedené inak) na vybrané produkty.


 

Podklad 

Na podklad nemáme žiadne špeciálne požiadavky, altánky a domčeky sú po zložení samonosné a v rámci stability nie sú potrebné žiadne kotviace prvky. Zákazníkovi stačí pripraviť iba spevnenú a zarovnanú plochu (napr. zámkovou dlažbou, štiepaným prírodným kameňom, drťou, príp. betónový podklad).

Podklad by mal byť čo najvodorovnejší, aby váš altánok, domček na náradie, či chatka bola nie len krásnou, ale aj funkčnou pýchou vašej záhrady. Podklad môže byť rôzneho tvaru: kruh, šesťuholník, štvorec. Záleží len od šikovnosti majstra a prostredia, v ktorom sa altánok či chatka bude nachádzať.

Pokiaľ bude altánok umiestnený bez podlahy na náveternom mieste, je potrebné pri príprave podkladu rátať s prikotvením. (započítame do ceny montáže,ak sa nedohodne inak o uchytení)

Pri príprave podkladovej plochy pod záhradnú chatku / altánok, je zákazník povinný pripraviť si zarovnaný povrch. Ako základ je možné vysypať a zhutniť štrkové / makadámové lôžko cca 10-15 cm (v závislosti od romzeru), na ktoré sa uloží zámková dlažba alebo rozmiestnia betónove kocky do roviny. Ide o najjednoduchšie a najmenej finančne náročné riešenie, zabráni sa tak, aby vplyvom poveterostných podmienok nedochádzalo k nerovnomernému usadaniu stavby, vlhnutiu stien a podlahy.


Altánky s priemerom do 4m nevyžadujú špeciálnu prípravu podkladu.

Nepotrebujú betónovú platňu , nakoľko altánky majú buď drevenú podlahu alebo samonosnú konštrukciu a v rámci stability nie sú potrebné žiadne kotviace prvky.

Stačí iba zarovnať terén a naši pracovníci Vám altánok postavia na betónových kockách, ktoré si dovezieme na montáž a tieto zaručujú vzduchovú medzeru medzi podkladom a drevenou podlahou altánku. Tieto kocky Vám dovezieme a započítame do ceny montáže.
 
Ostatné altánky s priemerom nad 4m musia byť (po dohode) postavené na spevnenom ,alebo vyštrkovanom a zhutnenom teréne ,nakoľko su omnoho ťažšie.


To isté platí pri osadení záhr.domčeka či ihriska (ak sa nedohodne inak o uchytení)


Dovoz - v prípade, že zákazník nevyužije AKCIU dovoz zdarma, tak za dovoz altánku k zákazníkovi účtujeme 0.5,-€/ km, kde účtujeme iba jeden smer na niesto montáže / spiatočnú cestu neúčtujeme !Doprava je zabezpečovaná kuriérskou službou,poštou alebo vlastnou dopravou po celom území SR.

 


Pri menších a ľahších tovaroch (napr. menších a ľahších záhr. nábytkoch, menšie studne a iné) 

vieme dopravu zabezpečiť kuriérskou službou. (na dobierku neposielame)

 

Kuriér:

Doručenie tovaru kuriérom je garantované do 48 hodín od vyexpedovania tovaru z nášho skladu. Tovar Vám bude doručený na zadanú dodaciu adresu. Tovar dodávame prepravnou spoločnosťou v bežnej pracovnej dobe od 8:00 do 17:00 hod.Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms a e-mailom.

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti (ak ste platili bankovým prevodom, iba podpíšete prevzatie a prevezmete si svoj tovar).

O každej zmene stavu objednávky, termíne expedície tovaru budete informovaní sms správou alebo e-mailom. Doručenie tovaru spravidla trvá 1-5 pracovných dní od objednania tovaru, ktorý je skladom a ostatný tovar doručíme podľa dohodnutého termínu. Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms alebo e-mailom s číslom balíka. Novinkou je možnosť zmeniť deň doručenia zásielky a dodaciu adresu formou sms.

 

Dopravu účtujeme zo skladu, obec Bobrov.